Генератор аерозолю ТОВ «БРАЙТФІЛД Україна» - доведена ефективність

В науковій лабораторії Інституту мікробіології та імунології ім. МЕЧНИКОВА Національної академії медичних наук УКРАЇНИ (ДУ “ІМІ НАМН”) з березня по липень 2021 року пройшли випробування ефективності знезаражування з використанням Генератора аерозолю Др.Фогг  виробництва «Брайтфілд Україна» та дезінфекційного засобу «Оксидаг Сільвер». За підсумками випробувань, розроблені рекомендації по визначенню найбільш оптимальних режимів дезінфекції.

В результатах дослідницької роботи лабораторії біохімії та біотехнології зазначається, що дрібнодисперсне розпилення дезінфекційного засобу (сухий туман) є ефективним засобом дезінфекції полірезистентних збудників бактеріальних, грибкових інфекцій та спор Clostridioides difficile з високим рівнем забруднення (7,0 lg КУО/см2). При цьому ефективність знезараження напряму залежала від концентрації засобу,  експозиції та режиму дозування засобу.

Базуючись на проведеному досліджені, фахівці ДУ “ІМІ НАМН” визнали доцільним використовувати для проведення дезінфекції Генератор аерозолю Др.Фогг та засіб «Оксидаг Сільвер» в закладах  охорони здоров’я та соціальної сфери.

Окрім того, були надані практичні рекомендації по оптимальному використанню режимів знезараження та концентрацій дезінфікуючого засобу з урахуванням категорії приміщень й типу поверхонь.

ЗВІТ


Надрукувати   E-mail

Related Articles