Малоінвазивні технології в урології

Вже традиційно компанія «Брайтфілд Україна» прийматиме участь 9 - 11 лютого 2022 року у Всеукраїнській конференції «Малоінвазивні технології в урології».

На конференцію щорічно з'їжджаються понад 200 фахівців не лише для обміну досвідом, але й для обговорення планів та завдань «Асоціації урологів України» на наступний рік. Конференція пройде в Яремчі, Івано-Франківська обл., на трьох локаціях. Основна локація – готель «Карпатські зорі».

Цього року «Брайтфілд Україна» представить на конференції сучасне медичне обладнання для застосування у різних клінічних сферах:

- гнучкий одноразовий уретеронефроскоп Pusen бренду Brightfield endoscopes (Швеція) з робочим каналом 3.6 Fr, цифровою матрицею та відеосистемою. Ендоскопічна система призначена для лікарських маніпуляцій в області сечовивідних шляхів та ниркових мисок через трансуретральний/трансперкутанний доступ.  

- ультразвуковий стаціонарний сканер MyLab X7 виробництва Esaote (Італія) з монітором 21.5 дюймів для рутинних, поглиблених діагностичних досліджень. Апарат відноситься до MIDDLE-END сегменту діагностичного обладнання для використання в медичних закладах із середнім та великим потоком пацієнтів.

- портативний ультразвуковий сканер сечового міхура SonoEye P1/P2 від Chison (КНР) із підключенням, візуалізацією та керуванням через додаток на смарт-пристрої лікаря. Сканери дозволяють проводити дослідження у В-режимі, режимі кольорового Доплера, а також у М-режимі.

 - пересувний рентгенівський апарат типу С-дуга IMAX 7000 для вирішення широкого спектра клінічних завдань методом рентгеноскопії та рентгенографії. Висока якість зображень, відкрита модульна архітектура, широкий модельний ряд, просте позиціонування С-дуги, компактні розміри дозволяють максимально ефективно використовувати рентген апарат у всіх відділеннях медичного закладу.

Докладніше про компанію «Брайтфілд Україна»:

http://brightfield.com.ua/

https://www.facebook.com/brightfield.ua/


Надрукувати   E-mail

Related Articles