Міжнародна медична виставка Public Health 2023

Всупереч воєнному стану на виставці медичного обладнання Public Health 2023 в Міжнародному виставковому центрі було експоновано понад 800 видів медичного обладнання, діагностичних і терапевтичних систем.

Компанія Brightfield Ukraine зайняла провідне місце в тематичній секції «Гнучка й жорстка ендоскопія», а також у галузі дезінфекції і стерилізації. На нашому стенді були представлені комплекти обладнання для жорсткої і гнучкої ендоскопії для лапароскопічних операцій, універсальна ендоскопічна стійка та інше обладнання, яке необхідне в сучасній операційній.

Особливу зацікавленість фахівців викликала остання розробка компанії Brightfield Ukraine, а саме: сучасний репроцесор ендоскопів SterixX (мийна машина для дезінфекції ендоскопів).

Прилад призначений для очищування і знезараження одного ендоскопа і має всі сертифікати відповідності для експлуатації в Україні. Мийна машинка SterixX є на 30% економнішою по використанню дезінфекційних речовин, ніж репроцесори подібного класу інших виробників. Декілька приладів уже успішно працюють у провідних медичних закладах Києва.

Відвідувачі виставки не оминули своєю увагою і генератор аерозолю Dr.Fogg для дезінфекції сухим паром. Обладнання для дезінфекції сухим паром призначено для використання в медичних і соціальних закладах, де особливо важливі правила інфекційної безпеки.

Дякуємо фахівцям, партнерам і всім відвідувачам виставки, що з великою зацікавленістю поставились до ендоскопічного обладнання і власних розробок Brightfield Ukraine. Було багато надзвичайно цікавих ділових зустрічей, де нові та перевірені часом партнери – саме те, що очікуєш від заходів класу.


Надрукувати   E-mail

Related Articles