Health & Rehabilitation 2024

Brightfield Ukraine запрошує фахівців галузі охорони здоров'я та представників влади всіх рівнів зустрітись в рамках 3-ї Міжнародної виставки Rebuild Ukraine: Health & Rehabilitation

Подія відбудеться 24-25 червня 2024 року у м. Варшава Ui. Pradzynskiego 12/14, 01-222, Польща.

Основна ціль заходу – створення проєктів з відновлення, технологій, обладнання та інвестицій з метою реабілітації людського потенціалу і відбудови медичної інфраструктури України. Компанія Brightfield Ukraine, розробник та виробник сучасного високоякісного обладнання для дезінфекції та стерилізації під власним брендом SterixX представить комплексні рішення щодо оснащення медичних установ різного профілю.

Відвідування виставки платне. 1 квиток – 4  000 гривень, але, також, є можливість й безкоштовного відвідування виставки. За більш детальною інформацією звертайтесь до представників нашої компанії. З нетерпінням чекаємо на зустріч на нашому стенді

Малоінвазивні технології в урології

Вже традиційно компанія «Брайтфілд Україна» прийматиме участь 9 - 11 лютого 2022 року у Всеукраїнській конференції «Малоінвазивні технології в урології».

Міжнародна медична виставка «Public Health, осінь 2023»

Дорогі Партнери та Фахівці з ендоскопічного обладнання, запрошуємо відвідати наш стенд № Е-2 на Міжнародній медичній виставці «Public Health 2023».

Міжнародна медична виставка Public Health 2023

Всупереч воєнному стану на виставці медичного обладнання Public Health 2023 в Міжнародному виставковому центрі було експоновано понад 800 видів медичного обладнання, діагностичних і терапевтичних систем.

Будь ласка, напишіть нам, якщо ви не знайшли необхідної інформації! Наші менеджери відреагують якомога швидше.